TEKNİK SERVİS HİZMETİ

KALİTELİ, VERİMLİ, EKONOMİK, GÜVENLİ

2005 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindedir. Servisimize ulaşan markalı veya markasız tüm ürünlerin sorunları en kısa sürede tespit edilerek sizlere bilgilendirme yapılır, uygun görmeniz halinde çözüme kavuşturulur.

Edirne masaüstü bilgisayar, laptop tamiri

BİLGİSAYAR VE ÜRÜN TEDARİĞİ

MARKA BAĞIMSIZ, UYGUN FİYAT

Firmamız ister dizüstü olsun ister masaüstü olsun marka ve model gözetmeksizin ihtiyacınız olan her türlü bilgisayar ve çevre birilerinin satışını en uygun fiyatlarla yapmaktadır.

Edirne ekran kartı, anakart laptop tamir servisi

KARTUŞ&TONER DOLUMU

SORUNSUZ, KALİTELİ BASKI

Piyasada bulunan bir çok model yazıcının kartuş ve toner dolumlarını yaparak test çıktısıyla birlikte sizlere sunmaktayız.

Edirne toner kartuş dolumu

Kullanım Şartları

Bu sitedeki tüm içerik sadece kullanıcıları bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. İçerik ve her türlü bilgi ve belge, ticari marka ve bunlara bağlı her türlü fikri mülkiyet ve diğer haklar, CANKAN BİLGİSAYAR'a aittir. Bunların CANKAN BİLGİSAYAR’ın yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, değişiklik (tahrifat) yapılması, depolanması, bir başka bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtılması, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda belirtilen fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan/açıklanan tüm haklar saklı kalmak kaydıyla, kullanıcılar, kendi özel bilgisayarlarına kar amacı ve ticari amacı olmaksızın sadece kişisel gerekçelerle sistemden bilgi indirebilirler, yazıcıdan çıktı alabilirler. Bu site içeriğinde yer alan unsurlardan herhangi biri hiçbir şekil ve surette satılamaz, kiralanamaz veya herhangi bir kar amacıyla dağıtılamaz.

Bu sitedeki bağlantıların kullanıcıyı başka sitelere götürmesi halinde CANKAN BİLGİSAYAR bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiçbir sorumluluk üstlenmez. CANKAN BİLGİSAYAR, bağlantı verilen sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir ve bu sitelere erişim veya bu sitelerin kullanımından doğan/doğabilecek hiçbir zarardan dolayı sorumlu tutulamaz. CANKAN BİLGİSAYAR, bu tür sitelerin içeriklerinden veya gizlilik ilkelerinden veya güvenliğinden sorumlu değildir ve bunlar üzerinde herhangi bir denetimi yoktur.

Bu sitede yer alan tüm unsurlar, sadece bilgi verme amacıyla sunulmaktadır ve CANKAN BİLGİSAYAR bunların belirli bir amaca uygunluğunu, geçerliliğini, bu bilgilerin eksik veya güncel olup olmadığını garanti ve taahhüt etmez. CANKAN BİLGİSAYAR’ın bunların kullanımından dolayı hiç bir hukuki ve cezai sorumluluğu yoktur.

Kullanıcıların bu siteye erişimi, kullanımı veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeleri nedeniyle bilgisayar donanımında veya diğer varlıklarında olabilecek herhangi bir zarar veya bulaşabilecek bir virüsten CANKAN BİLGİSAYAR sorumlu değildir. Bu sitedeki bilgilere erişilmesi veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda kullanıcıların bilgisayar donanımına veya başka cihazlarına girebilecek virüslerden veya benzeri olası zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmez ve CANKAN BİLGİSAYAR bunlardan dolayı kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların sitede yer alan içerikleri kullanmalarından doğabilecek riskler kendilerine aittir. CANKAN BİLGİSAYAR bu içeriğin kullanımı ile ilişkili hiçbir zarardan sorumlu değildir ve bunların doğru, eksiksiz veya güncel olacağını garanti veya beyan etmemektedir.

Bu kullanım hakları ile ilgili olarak belirtilen hususlara aykırı hareket eden kişiler CANKAN BİLGİSAYAR’ın doğmuş ve doğacak her türlü zararını tazmin etmekle yükümlü olacaklardır.

Kullanıcılar, sitede bulunan formlar aracılığı ile kişisel bilgi göndermeleri halinde, bu bilgilerin CANKAN BİLGİSAYAR tarafından kullanımını kabul ederler. CANKAN BİLGİSAYAR, kişisel bilgileri gizli tutar ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmaz. Bununla birlikte kullanıcılar, kişisel bilgilerinin site yönetimine yardımcı veya e-posta vb. gönderme gibi yönetici etkinlikleri CANKAN BİLGİSAYAR adına gerçekleştiren üçüncü kişi servis sağlayıcılara verilmesini peşinen kabul ederler. Kullanıcı bilgileri sadece kısıtlı amaçlar için (basın bülteni, yazılı bildirim vb. gönderimi) kullanılabilir. Kullanıcılar, bu tür belgelerin gönderiminin durdurulmasını her zaman talep edebilirler. CANKAN BİLGİSAYAR kullanıcıların kişisel bilgilerinin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Kullanıcılara ait kişisel bilgiler; (i) yasalar tarafından izin verildiği durumlarda, (ii) kişilere ait bilgilerin, yasal bir uygulama veya bir yargı/idari/denetim organının talebi doğrultusunda veya (iii) CANKAN BİLGİSAYAR veya site kullanıcılarının çıkarlarının veya güvenliklerinin korunmasının gerektirdiği durumlarda ifşa edilebilir.

Kullanıcılar tarafından sağlanan tüm bilgilerin kayıp, amaç dışı kullanım, değiştirme veya bozma gibi tehditlere karşı korunması için makul düzeyde teknolojik ve operasyonel güvenlik önlemleri alınmıştır.

Sitede dolaşımı kolaylaştırmak ve giriş yapan kullanıcıların sayılması için “cookie”ler kullanılabilir. Bunlar, kişisel bilgi toplamak amaçlı değildir ve birçok tarayıcı, bu tip izleme araçlarının devre dışı bırakılmasına olanak sağlamaktadır. Bu izleme teknolojisini engellemeye ya da devre dışı bırakmaya programlı tarayıcı kullanan kullanıcıların sitenin bazı kısımlarına erişimi mümkün olmayabilir.

Kullanıcıların bu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmalarından kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin taleplerden dolayı CANKAN BİLGİSAYAR’ın hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

CANKAN BİLGİSAYAR, bu şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir.

Kullanıcılar, bu siteyi ziyaret etmekle veya kullanmakla, bu şartlarla bağlı olduklarını ve hem bu koşullara hem de site ile ilgili bütün yürürlükteki kanunlara, yönetmeliklere ve mevzuata uyacaklarını açıkça kabul etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan bilgi ve verilerin hiç birisi, CANKAN BİLGİSAYAR’a ait menkul kıymetlere yatırım yapma veya bunların alım satımını yapma yönünde bir davet veya teklif değildir. Özellikle, elde edilen fiili sonuçlar ve gelişmeler, bu Sitede ifade edilen fikir ve görüşlerden ve açıklanan tahmin veya beklentilerden önemli oranda farklı olabilir ve menkul kıymetlerin fiyatının geçmiş performansı ve seyri bunların gelecek performansı hakkında bir kılavuz olarak alınmamalı veya böyle kullanılmamalıdır. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk münhasıran kullanıcıya aittir.

Bu sitede tüm bilgiler “olduğu gibi, bulunduğu gibi” esasta verilmektedir. CANKAN BİLGİSAYAR, bu sitede bulunan bilgilerin tamlığı veya doğruluğu hakkında ya da olası kullanım sonuçları hakkında herhangi bir garanti vermemektedir. Dolayısıyla, kullanıcılar bu sitede bulunan bilgileri dikkatle incelemeli ve değerlendirmelidirler. CANKAN BİLGİSAYAR ya da başka bir grup şirketi ya da bu sitenin yaratılması, üretilmesi veya sunulması konularında görev alan başka kişi ve kurumlar, bu siteye erişimden veya bu sitenin kullanılmasından veya kullanılamamasından veya bu sitenin içeriğinde bulunabilecek hata veya eksiklerden kaynaklanabilecek doğrudan, arızi, netice kabilinden veya dolaylı zararlar için veya ceza tazminatı için kesinlikle sorumlu olmayacak ve sorumlu tutulmayacaklardır.

Bu kullanım haklarından doğacak her türlü ihtilafın çözümünde Türkiye Cumhuriyeti mevzuatı uygulanacak olup ihtilafların hallinde yetkili mercii Edirne Mahkemeleri ve İcra Daireleridir.

Çalıştığımız Markalar

Gerçeği söylemek gerekirse bu başlığı dikkat çekmek için buraya attık. Aslında marka bağımsız tüm masaüstü ve taşınabilir bilgisayarlara hizmet vermekteyiz.

acer laptop bilgisayar
asus laptop bilgisayar
dell laptop bilgisayar
hp laptop bilgisayar
lenovo laptop bilgisayar
msi laptop bilgisayar
packerdbell laptop bilgisayar
samsung laptop bilgisayar
toshiba laptop bilgisayar

Bize Ulaşın

Aynı şehirde yaşayıp ta yolu bizimle hala kesişmeyenlere gelsin...


I.Murat Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi
Elasko 79 Sitesi A/A Blok No:4 EDİRNE
+90 551 183 44 23

Yakından takip etmek isteyenlere

Copyright © 2015 - Tüm hakları CANKAN BİLGİSAYAR'a aittir.
SiteMAP.